| deutza_3149 a întrebat:

Cand se depun dosarele la licee?

18 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Am inteles ca intre 5-15 iulie

| Kitty a răspuns:

5-15 iulie.

| Fredie a răspuns:

Buna. In metodologia de admitere scrie ca intervalul este 5-15 iulie. Bye.

| anda_1885 a răspuns:

Incepe pe data de cinci iulie. Insa te sfatuiesc sa te duci a doua sau a treia zi, in prima zi vin aproape toti, mai ales cei care sunt din judet.

| CocuUu a răspuns:

Din 5 pana in 15 iulie.

La ce liceu ai intrat? si de unde esti?tongue

| Miruna3094 a răspuns:

5-15 iulie.

| Ela_8933 a răspuns:

De pe 5 pana pe 15 iuliebig grin

| adryyy a răspuns:

Din cate stiu eu intre 5-15 iulie.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 5-15 iulie.

| chupachups1234 a răspuns:

Pe brosura care ni s-a dat de la scoala scrie foarte clar: intre 15 si 25 iulie. Abia pe 12 ne-au zis unde am intrat, cum sa fie 5-15?

| MsGossier a răspuns:

15-25 iulie
asa stiu

| Lili_9060 a răspuns:

5-15 iulie

| Lili_9060 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxasssss fdcssdcsd

| xoxopink a răspuns:

Dacă ai broşura care ţi s-a dat de la şcoala, scrie acolo : În perioada 15-25 iulie 2011, absolvenţii depun, la unitaţile şcolare la care au fost declaraţi admişi, dosarele de înscriere, cuprinzând actele de studii în original. Sper să te ajute!
Pa pa

Răspuns utilizator avertizat
| Andr33a_4197 a răspuns:

Timp de o saptamana dupa repartizarea computerizata

| paulh a răspuns:

De pe 15-25 iulie mah abia pe 13 se afiseaza repartizarea laughing
cum sa fie 5-15 iulie?