| anadark84 a întrebat:

Ce stiti despre programul Casa Verde? Cand se depun dosarele si unde?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Anul acesta se pare ca nu se mai primesc dosare pentru "Casa verde", din cauza lipsei fondurilor, inca nu au fost finantate o serie de dosare depuse anul trecut. Numai bine!

| anadark84 explică (pentru Ioandelasal):

Dar aici apar niste liste cu persoane carora le-a fost aprobata suma ceruta si sunt din 2012 anunturile. Nu mai inteleg nimic.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anadark84):

Aprobarea poate fi din 2012 dar dosarele, in mod precis, au fost depuse anul trecut. Nu spui unde ai vazut listele.

| anadark84 explică (pentru Ioandelasal):

Imi cer scuze. Am uitat sa postez link-ul.
http://www.afm.ro/program_casa_verde-pf_2011.php

| Ioandelasal a răspuns (pentru anadark84):

Asa cum ti-am spus este vorba de dosare din 2011, rezulta chiar din titlu.