| FeFy` a întrebat:

Cand se termina acest an scolar? Am auzit ca pe 17 Iunie.

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cei de a8-a termină pe 10.
În rest, terminăm pe 17.

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Tocilarii termina pe 1 august scoala, jmekerii pe 1 iunie

| IoanaTempah a răspuns:

Exact happy
Doar cls a 8a termina pe 10 silly

| CristinaLazar858 a răspuns:

Elevii claselor a XII-a termina pe datat de 27 mai, clasele I-IV, clasa a-V-a, a VI-a, a-VII-a termina pe 17 iunie, iar elevii claselor a-VIII-a termina pe 10 iunie.

| baby123 a răspuns:

Da la noi la liceu cei de a 12 a maine cei de a 10a pe 10 iar noi cei de a 9 si a 11 pe 17 crying crying

| Looly_7417 a răspuns:

Da, se termina pe 17 si o sa inceapa pe 1 septembrie. Funda?

| GoGoSHiKa a răspuns:

Ei bine daca esti a8 termini pe 7 iunie si daca esti alta cls pe 10 iunie tongue