| Mihai99182 a întrebat:

Cand se termina anul scolar? Stiu ca pe 12 iunie dar ma intereseaza de clasele tehnologice si ei termina tot pe 12?

5 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Eu zic ca se termina si orele tot pe 12

| Ella2692 a răspuns:

Eu sunt elevă la un liceu tehnologic iar momentan nu am primit nici o *veste* cum că la noi ar fi altfel. Anii trecuți stăteam o săptămână în plus față de celelalte licee dar acum de când cu școala online nu cred că vom mai fi nevoiți

| Mihai99182 explică (pentru Ella2692):

Nu stiu la ce fel de liceu tehnologic esti tu dar stiu sigur ca toate clasele tehnologice au cel putin 3 saptamani de scoala in plus fata de celelalte

| Ella2692 a răspuns (pentru Mihai99182):

Ai întrebat de școală, nu practică.

| Mihai99182 explică (pentru Ella2692):

Noi am facut practica si trebuia sa facem ore in continuare