| Idc12345 a întrebat:

Cand se vor da simularile pentru evaluarea nationala la clasa a8-a (Bucuresti)? Auzisem ca prin noiembrie dar nu le-am dat. Acum se aude ca la inceputul lunii ianuarie. Stie cineva sigur cand? Multumesc!

2 răspunsuri:
| lululica a răspuns:

Acum nu se mai dau doua simulari ca si anul trcut.Se da doar o simulare care va fi pe la primavera. Poate vor profesorii sa dea niste simulari cu voi si asta s fost ce-ai auzit, dar pe noi diriga ne-a anuntat ca avem doar o simulare. FUNDA?

Întrebări recente