| anastoian a întrebat:

Cand vor fi afisate rezultatele de la evaluarea nationala 2013?

4 răspunsuri:
| papys44 a răspuns:

Deocamdata noi nu avem acces la ele ...doar Inspectoratul
Se vor afisa odata cu Repartizarea in licee pe http://admitere.edu.ro/
in 6 iulie...dar daca tii neaparat sa le vezi se afiseaza la fiecare scoala...

| Crinaaaaaaaaa a răspuns (pentru papys44):

Binee fraiere. deja o fost la scoala! Vroia sa vada ce note o luat curvele! :p

| CristiPalidu a răspuns (pentru Crinaaaaaaaaa):

Crina, imi sugi ****?

| papys44 a răspuns (pentru Crinaaaaaaaaa):

Crina..Nu vad de ce as fi fraier din moment ce nu am raspuns la intrebarea ta.Ia mai vezi-ti tu de treaba ta de copila care nu are habar pe ce lume traieste si care abia a invatat sa scrie :*