| izucadayana a întrebat:

Cand vor fi puse rezultatele de la Evaluarea Nationala din jud. Neamt pe net si pe ce site? Dar pe edu.ro cand apar rezultatele?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Rezultatele evaluarii nationale NU apar pe internet. Funda?

| izucadayana explică (pentru Anonymous1995):

Au apărut în Alba, Arad, Argeş, Bihor, Botoşani, Brăila, Călăraşi, Covasna, Hunedoara, Iaşi, Mureş, Olt, Sălaj, Timiş şi Tulcea. Deci, o să apară şi în Neamţ, doar că nu ştiu când.

| Lavinia2803 a răspuns:

E foarte posibil ca rezultatele din anumite judete sa fie postate pe internet luni, cand sunt afisate rezultatele dupa contestatii.