| Onutzyk a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati primit`o vreodata?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

A mea e cea mai tare : 2, 62 laughing)) la chimie, intr-a 9a. Luati-o p-asta!

98 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Opt la istorie anul asta'... ce sa fac...winking mai greshim, dar a tabatting eyelashes?

| AnemonaP a răspuns:

3 dar nu mi-a trecut-o in catalog

| Ade a răspuns:

| Myuu a răspuns:

7 la mate si la engleza

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai... un 4

| SmileIsForFree a răspuns:

7. Anul asta, 8.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Cea mai mica e 7
(sunt in clasa V-a rolling on the floor))) )

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Astia cu 8 si 9, 5... ori nu au ajuns la liceu sa ia notele cum trebuie laughing, ori mint de ingheata apelehee hee. Una din astea sigur! La mine a fost 4. La fizica intr-a 9a. Apoi oricum am mai luat un 4 la mate laughing, ca nu degeaba urasc materia asta. Si eu pana intr-a 8a am avut numa note de 8, 9, 10.stiu ca am luat odata 6 si am plans pentru earolling on the floor. Ma rog. Notele nu reflecta intotdeaua cunostiintawinking. Si asta se stie de cand e lumea!

| HotChoclate a răspuns:

Invata sa folosesti cratima si apoi sa comentezi.Si se scrie "de" nu "d".

| Bodo a răspuns:

3, dar doar odata... si dupa 3 am cativa de 5 laughing laughing

| zeg685 a răspuns:

Pai sa spun drept am luat 1 caci m-a prins copiind si de atunci am luat numai 10

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@chOcO:Hey, si mie mi s-a intamplat la fel. Am luat 6 la mate, dar asta a fost acum 8 luni. Deci, pa-pa!

| forever4you a răspuns:

6 la geografie si in catalog cea mai mica este 8 pana acum

| AlexandraHristov a răspuns:

1 pentru copiat si comentat dupa. Asa a ramas in catalog. Mi-a incheiat profa 6 atunci. Eram varza la fizica, iar profa de pe alta planeta.

| asdfqw a răspuns:

3 la fizica laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| SMTHING a răspuns:

3 in catalog la fizicaaa crying

| OneLifeOneLove a răspuns:

4:d

| EuTeIubescMult a răspuns:

5 e cea mai mikutza nota a meahee hee dar trece laughing si o am la mate ce sa fac m-a vazut ca am copiatrolling on the floor app cine vrea sa vb id meu este beauty_bubz@yahoo.com pup kiss bye wave app am 14 anyhee hee

| Bojthe a răspuns:

3 la mate a ta?

| Armyanka a răspuns:

Nota 7!

| NinaY a răspuns:

2.
1 nu am luat ca nu m-a prins copiindlaughing

| Äđĺĺ a răspuns:

Nimeni nu-i elev daca nu are toate notele nuh? am luat 3 la fizica ***!

| diianna a răspuns:

4:-s

| BloodstainedMorgue a răspuns:

Cea mai mica a fost 3 la geografie... laughing

| AaBb a răspuns:

@Roxa nu te lauda cu 2, 62. Ca nu esti singura. Si eu am luat 2, 7 la chimie. Dar ne-a marit notele ca au fost si note gen 1. 5.

On-topic: Cea mai mica a fost 2 la matematica. happy Am reusit sa iau punctele din oficiu laughing.

| AaBb a răspuns:

@AndreyutzaSkupika
Tu ai nevoie de nota 10 la Limba si Literatura Romana sa promovezi materia sau cum? Caci eu personal n-am inteles nimic din mesajul tau. Nici nu stiu de ce m-am uitat peste raspunusurile acestei intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea nota mica care am primit-o vreodata a fost nota3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mai amintesc...
trecuta in catalog - 6 la mate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 la Tehnologie. Profa` e o baba care daca nu stii doua cuvinte iti scade-un punct. Dar ce sa faci, batranetea...