| Onutzyk a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati primit`o vreodata?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

A mea e cea mai tare : 2, 62 laughing)) la chimie, intr-a 9a. Luati-o p-asta!

98 răspunsuri:
| fifilini a răspuns:

6 la engleza

| chOcO_5785 a răspuns:

Nota mea cea mai mica a fost 6 laughing la matematica intr'un test at wits' end imi strica toata media! crying

| sssarah a răspuns:

Salut.
Cea mai mica nota a mea a fost 5.

| makandrei a răspuns:

Cea mai mica nota a mea din clasa a5-a pana acum, in a 7-a a fost 8 pentru ca am invatat nu gluma.

| deiu04tza a răspuns:

2 3 4 7, nu e hotline, sunt notele mele la fizica... sad

| girl_6419 a răspuns:

O 4. da noroc ca nu mi-a trecut-o in catalog.era la un test de germana de inceput de an

| Andie_3817 a răspuns:

Si eu am luat 2 de 3 anul astalaughing unul la romana si unul la literatura universala...nuh ma bucur dar asta e:-P

| pinkpurple a răspuns:

Pai...anu trecut (cls 5) o fost 8 si anul asta 9 big grinstraight face

| Άďєєє a răspuns:

Aaa... pai 3 la biologielaughing cand a vazut mama a inceput sa imi tina morala de nu mai pute`ai de ras big grin (serios):p