| idkidc2002 a întrebat:

Care a fost ultima medie de intrare anul asta in sincai?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui din ce oras, sunt mai multe licee Sincai in Romania.
Si nu se stiu inca mediile de admitere din acest an, se vor sti abia dupa ce vor fi afisate, in 20 iulie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este liceul dorit de tine? rolling on the floor

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Mediile de admitere de anul acesta se vor cunoaşte doar DUPĂ ce se face repartizarea computerizată!

Iar dacă eşti în clasa a 8-a, deci, acum te înscrii la liceu, NU ai cum s-o afli mai devreme.
Cel mult, te poţi orienta după mediile de admitere din 2015 pe care le ai şi în Broşura pe care aţi primit-o de la şcoală!