| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Care ar fi diferentele dintre Facultatea de Drept si Cluj si cea din Mures?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Mergi acolo linistita, nu e nici o diferenta, acelasi profil, profesori diferiti!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca au acelasi profil nu au nici o diferenta, doar felul cum preda profesorul!

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Eastwood):

Tot auzeam ca cea din Cluj e mai buna si nu intelegeam de ce. Muresul e mult mai aproape pentru mine si ma gandeam sa merg acolo.

| Eastwood a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Mergi acolo linistita, nu e nici o diferenta, acelasi profil, profesori diferiti!