| someonelikeyou4 a întrebat:

Facultatea de Medicina Cluj vs. Tg Mures? Cu argumente, va rog happy

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cluj. Este una dintre cele mai bune facultati din Romania. Din cele auzite, lumea care poate intra la Cluj o face.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cea mai buna facultate de medicina din tara e la Tg Mures, cel putin asa se spune. Bineinteles ca nici Clujul nu e cu mult mai prejos. Depinde ce iti place tie, unde iti merg colegii, cum iti place orasul etc.

| Kennedy97 a răspuns:

Cluj. Dupa cum e mentionat si in alte raspunsuri, e, poate, cea mai buna facultate de medicina. Daca te vei duce in Targu Mures, vei avea ocazia sa fii si marginalizara, deoarece majoritatea elevilor sunt unguri.

| Niiiicu a răspuns:

Aleg cluj deoarece acolo este renumita facultatea de medicina plus ca nu ai de gand sa te duci intre bozgoribig grin

| someonelikeyou4 explică (pentru Niiiicu):

Tinand cont de faptul ca sunt maghiara, multumesc.laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru someonelikeyou4):

straight facenu am vrut sa te jignesclaughing:d

| someonelikeyou4 explică (pentru Niiiicu):

Ma rog, nu pun chestiile astea pe sufletlaughing

| Niiiicu a răspuns (pentru someonelikeyou4):

Asalaughing

| FastAndFurious a răspuns:

Daca as fi pe acolo in zona as alege mai degraba Targu Mures.

motive :
1. grila de la admitere este la biologie, chimie sau fizica ( la Cluj e biologie si chimie )- asta e motivul principal
2. seriozitate
3. SMURD
4. imi place si orasul mult mai mult

| toxiclife a răspuns:

Targu Mures!