| whoknowsit a întrebat:

Care ati picat bacu la ce si cu cat?sad

11 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Imi pare rau, n-am cum sa te ajut. Cand am dat eu bacul in 2005, noi eram ciudati, INVATAM.

| pwp a răspuns (pentru AxelBv):

Super raspuns laughing

| whoknowsit explică (pentru AxelBv):

Nu stiu cuym sa iti spun eu ....asa sa nu stie nimeni VOI COPIATI BAH MILOGILOR

| AxelBv a răspuns (pentru whoknowsit):

Si tu stii pentru ca? Ai fost acolo? Curios, dar majoritatea din generatia mea au terminat facultatea, au locuri de munca bune, desi am terminat in mijlocul crizei financiare. Astept sa va vad pe voi cum va descurcati, cei care nu mai stiu sa invete.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca invatai il luai.
N-o zic cu rautate, dar asta e realitatea.
Cine invata ia nota mare.
Fara suparare... il iei in toamna!winking

| floresdemayo a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Numai daca invata. Daca nu, se repetă situatia. I-as spune "păcat", dar nu stiu daca e, din moment ce nu invată. Lejeritatea costă mult...pe unii.Nu te poti prezenta la un examen la "noroc", cu lectii invatate sporadic, trebuie stiut tot, daca vrei sa iei.

| whoknowsit explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Bine ca ai facut uh mah ....asta e daca nu ma pricep la matesad

| LittleBlackStar a răspuns:

Hey si eu am dat bacu anul' asta!
Mate-8, 25
Romana-9, 40
Biologie-9, 90
Nu l-am picat si am invatat non-stop! Si am zis WOOW! Chiar a meritat efortul! Sa ma decuplez de la net, fara TV, fara iesiri in oras, fara petreceri!
Eh, nu a fost asa rau pana la urma! oh go on
Ei, vad ca nu l-ai luat dar crede-ma nu merita sa te superi! Trebuie doar sa inveti mai mult si atunci il luai! Invata mai mult si la toamna il vei lua! Cine stie poate iei mai mare si ca mine! happy
Oh concentreaza-te mai mult si fa ca mine chiar daca o sa-ti fie greu va trebuii e singura cale! Te vei simtii mult mai usurat odata ce il vei lua! oh go on asa ca nu te stresa vei reusi! Multa bafta! kiss

| whoknowsit explică (pentru LittleBlackStar):

Nu mersi nu am nevoie de note asa mari ca tine, imi mai trebuie un 5, 15 si am scapat big grintongue

| LittleBlackStar a răspuns (pentru whoknowsit):

Ma rog cum vrei tu. straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru whoknowsit):

Provii dintr-o familie cu bani? ca altfel o sa fii un muncitor care traieste cu 2 lei pe luna