| anonim_4396 a întrebat:

Care e baremul de notare la bacalaureat la liceele cu profil auto?

Ma refer la genul ala de calificative A1.A2.B1,B2 si ----.Ce inseamna ele si ce reprezinta acele liniute/punctulete.

Fac apel aici in special la cei de la Traian Vuia din Galati xD.Dar orice raspuns e bine-venit big grin

Răspuns Câştigător
| Georgienita94 a răspuns:

Eu sunt din Traian Vuia din Craiova si stiu ce reprezinta fiecare calificatv in parte: Liniuta = nu ai competente deloc (adica nu stii nimic). A1 = esti la un nivel foarte jos de cunostinte. A2 = esti la un nivel mediu de cunostinte. B1 = te descurci bine. B2 = Esti foarte bun.

Bafta la Bac!
Si eu dau bac-ul anul acesta! :-)

| LittleSue a răspuns (pentru Georgienita94):

Nu sunt eu cea care da bacul, dar multam' fain.
Si multa multa bafta la bac happy.

| Georgienita94 a răspuns (pentru LittleSue):

Cu placere... mersi si eu happy