| KazumaKwabara a întrebat:

Care e diferenta dintre facultatea de limbi moderne aplicate si limbi straine specializate? SI, care ar fi o alegere mai buna?

2 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

Diferenta dinte facultatea de limbi moderne aplicate: ea este mai cunoscuta, invata limbile care se invata de obicei:engleza, franceza.
Facultatea de limbi straine specializate: este ca poate sa fie chineza, germana, italiana.
Eu as alege prima deoarece inveti limbile obisnuite pentru a-ti gasi un servici bun.

| KazumaKwabara explică (pentru kitykity):

Ai 13 ani, cu raspunsuri din astea mai bine nu vii