| Genocide a întrebat:

Care e diferenta intre seral si fara frecventa? Pentru intrarea in facultate, conteaza doar bacul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Seralul se face cu frecventa, orele tinandu-se seara iar la cel fara frecventa se sustin doar examene la materiile din programa de invatamant. Pentru intrarea la facultate nu conteaza forma studiilor liceale absolvite, conteaza doar diploma de bacalaureat, toti sustin acelasi bacalaureat. Numai bine!

| cristiva75 a răspuns:

La orice facultate iti cere doar diploma de bac. Nu conteaza ca liceul a fost facut la zi, seral, ff sau altfel.