| Genocide a întrebat:

Cati ani se face seralul?
Sunt mai multe profile?
E greu seralul?
Dupa seral, urmeaza bacul. Seralul conteaza? Sau pot sa intru la orice facultate vreau?
Cum ar fi facultatea de drept sau de marketing.

1 răspuns:
| iKivy a răspuns:

Pai se fac doua clase intr-un an. Depinde cate clase ai big grin daca ai 8 clase, scoala normala este 4 ani pana in clasa 12. Tu o sa faci 2 ani pentru. ca faci doi ani(clase) intr-un an big grin Poti sa intri la facultate daca ai rezultate extrordinare la seralwinking deci nu te stresa big grin Doar Invatawinking Funda?