| AvalohAlyn a întrebat:

Care e materia scolara sau domeniul pe care l-ati invata la nesfarsit sau nespus de mult?

La mine istorie, geografia si religia.

La voi?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Istoria Romaniei!
Am inceput sa am o,, pasiune'' pentru istorie in liceu.Profesoara noastra era renumita pentru ca obisnuia sa lase corigenti,, pe capete'''Pentru un 5 trebua s muncesti serios..Reuseam chiar mai mult decat un 5laughing. Uite asa a inceput sa-mi placa istoria.

7 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Informatica, Matematica, Astronomia.

off : wtf, religia?!

| Cameliapantiru a răspuns:

Literatura romana si universal, limbile straine si muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza, literatura universala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ales geografia

| chitaramea a răspuns:

Mate si info. De info m.am plictisit la un moment dat dar sper ca mi.am revenit. Si legat de istorie nu imi place de loc. As vrea sa-mi placa dar nu pot sa retin nimic. Probabil e din cauza sis de invatamant sau al profesorului. Tu cum ai reusit?

| MariaKTA a răspuns:

Istoria si religia dar nu in Romania deoarece sistemul e foarte prost si nu o sa te invete intr-un fel incat sa te atraga si sa-ti placa.

| Daviddd a răspuns:

Matematica si logica, definesc ratiunea corecta, buna si biologia chimia fizica dar eu doar as citi, nu a studia, studiul il rezerv matematicii si logicii, sunt ateu, religia nu e domeniu propriu zis sau stiinta si majoritatea tarilor au interzis asa ceva in scoala, numai pe la noi mai puteam studia intr-o scoala cu caracter neutru ceva ireal si nedovedit...