| Jepatul a întrebat:

Care este cea mai grea clasa din |-V|||?
Primul si cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

A-8a dai examen, teste (mai multe), teze, simulari si la sfarsit...te desparti de colegi, profesori, dna diriginta...e f. greu sad

20 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Cele mai grele clase sunt a I-a pentru ca atunci inveti sa citesti sa scrii la calculezi si a 5-a pentru ca se schinba total materia o sa fie mai grea si pana te obisnuiesti cu profesori

| Klepto a răspuns:

Daca esti lenes si nu inveti toate, daca inveti niciuna nu este grea.

| alyna a răspuns:

A 8 deoarece sunt examenelehappy
crde-ma nu stiii ce repede trece cls a 8 si te trzesti in fata cu examenelehappy

| ralucsi a răspuns:

Cea mai grea este a 7-a, deoarece materiile sunt foarte dificile, şi lecţiile. Dar, şi a 8-a e destul de grea, cu tăt cu examene, banchet, festivitate şi apoi e greu să decizi toate astea, şi sunt certuri intre colegi, şi multe altele. Sper că te-am ajutat kiss Fundiţă?

| ComputerGeek a răspuns:

Ceam mai grea este VIII doarece atunci se dau si examenele care contin tot ce ai invatat pana atunci, si este de asemenea foarte importanta pentru ca conteaza la liceu.

| Adynanana a răspuns:

Clasa a 7-a pentru ca sunt cele mai multe nootiuni si formule si definitii. crede-ma am trecut prin ea.

| trompeta a răspuns:

Clasa I este ceea mai grea!

| Foarfeca a răspuns:

A 8-a normal.

| imiplacesaajut a răspuns:

laughingLOL clasa a V-a grea? atunci e cel mai usor fiindca profesori nu exagereasca cu materia fiindca asteapta sa te acomodezi, veti vedea voi mai incololaughing.Din propira experienta pot sa spun ca a IV-a e greasad (eu sunt in a VII) si a IV-a mi s-a parut cea mai grea fiindca a trebuit sa ma despart de colegi si te invatatoare...am avut grija ca trebuie sa i-au note mari(bine dupa mi-am dat seama ca nu trebuielaughing) si uneori dai examen (daca mergi la clasa de limba sau de mate intensiv). Acum astept clasa a VII si nu stiu cum va vithinking dar sunt sigura ca va fi mai greu(chimi cultura civicaI don't want to see)

| SMA a răspuns:

Cea mai grea e clasa V.

| Fundiツ a răspuns:

A 5-a pentru ca incepi cu tezele si a 8-a pentru ca ai EXAMENULLLL! eu m-am scapt laughing) de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 8.trebuie sa inveti mai mult pentru admiterea la liceu si e anul cel mai stresant.

| gabi45 a răspuns:

A7-a

| vio_9808 a răspuns:

A -7a cred ca e cea mai grea

| timioros a răspuns:

A cincea caci atuncea te obisnuiesti cu profesori si cu notele si cu materile noi eu acum trec in a sasea si iti spun singer ca a fost foarte obositoare clasa a 5c ea de 3 ori mai grea ca a 4tra

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Mate -Infocrying]

Pt ca te pune sa tocesti din reu la mate cu teme multe si nu este asa de bine ca la teze iti da 3 subiecte

Si ino iti da testari dupa fiecare 2-3 lectii ma rog depinde i de profesori dr asa este

Funda?batting eyelashes

| Palpatine a răspuns:

VIII-pentru că vin testele nationale pentru admiterea la liceu

| mynna27 a răspuns:

A 8 a

| Fitz3d3fitz3pustoa1k a răspuns:

Ceea mai grea este clasa a6aaa si a8a,aolo`materie noua fizica.naspa rau: (((dar daca inveti o sa fie totusi binehappy

| sisi_9443 a răspuns:

Clasele |-|V sunt usoare apoi de la clasa a V a incepe sa fie putin mai greu dar daca inveti clasele V-V||| o sa ti-se pare usoaare