| Undercover10 a întrebat:

Cine e persoana cea mai importanta in viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Daca este vorba de o persoana singura : Ea e : MAMA,,, chiar daca as avea o prietena pe care as iubi-o,, ea niciodata nu ar sta pe primul plan al meu mai sus decit EA,, doar Mama si nimeni altcineva

| floresdemayo a răspuns (pentru Annim):

Frumos din partea ta. Bravo. Undercover10, te rog da-i fundita, băiatul o merită. Gandeste asa frumos! Cinste lui!

5 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Parintii mei in primul rand, iar apoi familia. Pupici :*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mama, cu sigurantă. Pentru totdeauna va fi ...mama, chiar daca eu am pierdut-o. Ea traieste in mine, locul nu i-l va lua nimeni, niciodată.

| Anonima264 a răspuns:

Parintii mei sunt cei mai importanti pentru mine!

| AdinnaAdinna a răspuns:

Familia! :*