| schlau a întrebat:

Care este cel mai bun manual de matematica pentru clasa a 8-a?

5 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

''Amintiri din copilarie'' de Ion Creangalaughingrolling on the floor

| Minnie_7097 a răspuns:

Majoritatea sunt la fel au aceleasi lucruri sub alta forma, cel mai bine iti iei programa de pe net si un manual cu probleme/ex daca vrei sa lucrezithinking

| hrysty a răspuns:

Cele mai bune manuale sunt de la teora ...Stiu fiiindca tata e prof de mate:d

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Manual sau culegere? eu am o culegere pentru evaluarea nationala si e chiar foarte buna

| Brunetha_8643 a răspuns:

Teora!