| rose345 a întrebat:

Care este diferenta dintre profilul mate-info si mate-info intensiv?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Salut.
La mate-info intensiv incepi cu 4 ore / sapt.(cl IX) -> 7 ore/sapt(cl XII)

La mate-info normal, faci mai multe limbi. Nu exista doar 'mate-info', exista 'mate-info bilingv [limba]';'mate-info intensiv [limba]'

2 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

La mate-info intensiv faci mai multe ore de info, ai 4 ore de mate si vreo 6 de info pe saptamana.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă este "intensiv Informatică", atunci faci mai multe ore de Informatică happy

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune!