| Oti_Odette_1990 a întrebat:

Imi puteti spune care este diferenta dintre profilul mate-info si mate info intensiv? La intensiv se dau patru teze?

Răspuns Câştigător
| Pabibabum09 a răspuns:

Buna!
In primul rand, cele doua profiluri se diferențiată prin numarul de ore făcute. Si anume : la mate-info ai 4 ore de matematica, si 3 ore de informatica.
La mate-info intensiv ai 5-6 ore de mate. Din cate am auzit, nu are legatura cu tezele...

2 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

Amice,si la mate info normal tot 4 sau 3 teze vei da.Singura diferenta este ca la mate info normal, ai 4 ore de mate si 3 sau 2 de info, la mate info intensiv ai 6 ore de informatica si posibil 4 de fizica.Dar tot 4 teze dai si alea le dai cam la romana, mate, informatica si fizica.