| mitzamihai a întrebat:

Care este distanta dintre faimosul golf Myrtos (Grecia, Kefalonia) si Karavados (Kefalonia)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca nu stii sa folosesti functia de "indicatii de orientare".
Intri pe GM. In casuta din stinga sus, scrii prima ta locatie. Se deschide o fereastra suplimentara unde e un drum cu sageata si scrie "Indicatii de orientare" Dai clic, se mai deschide o fereastra si scrii a doua locatie. GM iti arata ruta cea mai scurta. Dar tu, poti sa muti putin, dupa cum vrei. Incearca si daca vrei, te mai ajut.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

37-38 km, depinde de unde pleci. foloseste Google maps.

| mitzamihai explică (pentru anonim_4396):

Am folosit deja Google Maps dar nu imi dau seama...

| mitzamihai explică (pentru anonim_4396):

Plec dn Karavados...

| mitzamihai explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru mitzamihai):

Ma refeream la centrul orasului, periferie, etc. Si in golf poate fi mai aproape sau mai departe. Despre asta era vorba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mitzamihai):

Inteleg ca nu stii sa folosesti functia de "indicatii de orientare".
Intri pe GM. In casuta din stinga sus, scrii prima ta locatie. Se deschide o fereastra suplimentara unde e un drum cu sageata si scrie "Indicatii de orientare" Dai clic, se mai deschide o fereastra si scrii a doua locatie. GM iti arata ruta cea mai scurta. Dar tu, poti sa muti putin, dupa cum vrei. Incearca si daca vrei, te mai ajut.