| moniqueblackberry a întrebat:

Care este media de admitere minima la Facultatea "Alexandru Ioan Cuza" -Iasi?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aia e Universitate. Are jdemii de facultati: Istorie, Litere, Geografie, Filosofie, Matematica...si mai pot insira inca vreo 30. La care vrei tu sa te duci, copilas? Parerea mea e sa mai cresti si pe urma.

mira
| mira a răspuns:

"Al.I Cuza" este o universitate si are multe facultati:matematica,chimie,fizica,litere, drept, informatica, biologie, geografie etc.Care dintre facultati te intereseaza?

Răspuns utilizator avertizat