| Rosu_Alex_1997_dA0N a întrebat:

Stie cineva care a fost media minima pentru buget la Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iasi, pe specializarea Informatică economica? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Alle23 a răspuns:

Http://admitere.uaic.ro/rezultate-admitere-2016/
ai aici :)
la Dezvoltare software şi sisteme informatice de afaceri/ Software development and business information la buget 10, ultima medie 7, taxa 8.15. la Sisteme informaţionale pentru afaceri 10, ultima 7.75 (tot buget), iar la Cibernetică, statistică şi informatică economică 9 83, ultima 6, 45 (buget), iar taxa 6.23
Mult succes la facultate!

1 răspuns: