| vinty a întrebat:

Care este modalitate de admitere la Facultatea de Jurnalism?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In 2009 examenul la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii Bucuresti a constat dintr-o probă de creativitate scrisă şi gramatică, iar in 2010, admiterea s-a facut pe baza de examen la Limba romana, creativitate si expresivitate.

| Corina a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor, dar alta data apreciaza si tu raspunsurile primite dandu-le voturi sau funda. Cu prietenie!

| mgtow a răspuns:

Cu Soacra la dusUn nebunIntra peste soacrasain timp ce aceasta face dussi o mai si prinde de fundlolUn mod de ati cunoaste soacraPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/

| problematic a răspuns:

Examenul. nu mai e de mult cu dosar la jurnalism.

| vinty explică:

Mersi Corina.

Problematic asta stiam dar nu eram sigur. mersi mult