| AndeT a întrebat:

Care este orarul facultatii de limbi straine a universitatii Bucuresti ( daca vreau sa urmez franceza-engleza de exemplu), am cautat pe mai multe site-uri si nu am gasit.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca vrei sa vezi un orar, te duci si cauti strict pe fiecare specializare in parte. Cum naiba sa existe un singur orar la o facultate cu atatea specializari?
Uite un exemplu, pentru specializare franceza: http://www.unibuc.ro/depts/limbi/literatura_franceza/index.php
Vezi ca va trebui sa faci efortul de a te duce in josul paginii!