| Tudor_Irina_1990 a întrebat:

Care este rolul punctelor de suspensie in enuntul:"Mitica...si mai cum?"? Va rog sa imi dati un raspuns repede. Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Au rolul de a oferi cititorului un moment de gandire, pauza in timpul vorbirii, lasa persoanei cu care discuta posibilitatea de a raspunde, de a completa informatia.

1 răspuns:
| SimonaCristina a răspuns:

Iti explic pe intelesul tuturor. Acel pesonaj nu stia cel de-al 2-lea nume si voia sa il afle. Parerea mea! Funda? Ca am explicat pe intelesul tuturor.