| crysha a întrebat:

Care este rolul unui jurist intr-o institutie. Lamuriti-ma si pe mine ca am auzit o gramada de explicatii diferite.

3 răspunsuri:
| roxyema a răspuns:

Pai cauta si u... ti-as spune eu. dar acum mie somn.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:cffOPkiAzSYJ:conta.money.ro/forum/index.php%3Fshowtopic%3D29813+jurist+fisa+post&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca rolul lui este acela de a avea grija ca toate evenimentele, faptele sau mai bine zis tot ce se intimpla in acea institutie sa se faca in limite perfect legale.