| personaljesus a întrebat:

Care este tara in care ati visat intotdeauna sa locuiti?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Franta.

| babyblue a răspuns:

Franta, in Paris.
Orasul asta e de-a dreptul superb.

NOname
| NOname a răspuns:

In afara de Romania - Spania sau China.

| cristianorudi7 a răspuns:

Krd ca usa sau anglia, dar sunt multe tari in care as vrea sa ma stabilesc

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMariaaa a răspuns:

Americalove struck inca visez.

| aaaa12345 a răspuns:

Canada sau halewed

| costymaximus a răspuns:

În S. U. A, mai precis Miami, Florida

| Wihaela a răspuns:

Buna! Eu decat mi-as dori sa vizitez Spania! Romania este si ea foarte frumoasa, mai ales unde stau eu in Slatina, judetul Olt!

| Beibii a răspuns:

Mexic, America Centrala

| anda1313 a răspuns:

Ungaria, desi nu stiu limba maghiara. Budapesta mi se pare a fi cel mai frumos oras din lume. Desi nu sunt de acord cu nationalismul lor, ii admir tinand cont ca noi nu stim sa fim nationalisti deloc.

| Sconcsiş a răspuns:

Haiti sau Vietnam...Sau Afghanistan big grin

| rockelle75 a răspuns:

Buna!
Tokyo, Japonia love struck
Pa pa!

| alissya a răspuns:

De cand eram micuta vroiam sa vizitez germania, ba chiar sa locuiesc acolo, imi placea mult aveam prieteni acolo rude. imi imaginam tara ca fiind cu totul altceva fata de a noastra, plina de liniste si de verdeata.
Iar dupa cativa ani, visul mi s-a indeplinit. acum locuiesc in Germania si nu e deloc asa cum mi-am imaginato eu laughing
si sincera sa fiu abia astept sa ma duc acasa in Romania deoarece nicaieri nu-i mai bine ca acasa. Iar daca as avea posibilitatea sa ma duc in alta tara, m-as duce in America, New York sau Las Vegas, insa nu sa locuiesc definitiv, pentru oriunde as fi, tot m-as intoarce la tara Mama, adica in Romania!

| Bogdan_4976 a răspuns:

Germania happy

| personaljesus explică:

Eu as vrea in U. S. A./ Los Angeles

| ImmortalQueen a răspuns:

Germania.Imi place tara aia de can eram mica:X

Mi-ar placea sa locuiesc acolo.

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Romania, Este foarte frumoasa tara asta, doar ca o fac pilaf poponari aia din parlament... mai ales aici unde stau eu [sinaia] e foarte frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeca in america de sud, nu in Romania in nici un caz, chiar daca e 1 dec azi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa traiesc in Tailanda ca e multa salbaticie si sunt lagunele acelea magnifice...

| Miuriel a răspuns:

Tara in care mi-ar placea sa locuiesc e spanialove struck
dar si ROMANIA e frumoasa...nu e tara de vina pentru ce se intampla...noi cei care locuim aici suntem de vina pentru tot. cand ii mai aud pe unii ca nu suporta tara asta superba ca e o tara naspa ca sa zic asa imi vine sa ii strang de gatlaughing deci clar Romania e cea mai frumoasa tara existentawinking

| Sn00pY a răspuns:

Vama veche!

| djnino a răspuns:

Californiabig grin

| AlexandruJohnson a răspuns:

Eu personal, în Iaşi, oraşul meu natal prefer cel mai mult ca locuinţă, dar dac-ar fi să-mi părăsesc poporul, aş alege, Los Angeles sau Chicago fără doar şi poate, dacă te vei deplasa ca turist, o să observi că-mi dai dreptate.

| Yuki_4362 a răspuns:

Japonia.