| BUBULINA a întrebat:

In ce tara ati vrea sa locuiti?

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In Franta sau Anglia.

| cornel a răspuns:

In Anglia sau america

| Brotacelu a răspuns:

In Romania.

| mistikk a răspuns:

In ...Germania

| Mefisto23 a răspuns:

Intr-o alta Romanie.

| shtephie a răspuns:

In orice alta tara in afara de Romania laughing, unde pot sa-mi fac un viitor!

| Ada... a răspuns:

In Japoniawinking.

| Klara a răspuns:

In U. S. A, dar nu ca orice roman emigrant care moare de foame, ci sa fiu eu o afacerista americanca smug Si bogata.
Ce vile mi-as lua eu prin California sad

| Cherisheverything a răspuns:

In Anglia, Japonia sau Germania. SUA e doar un vis laughing

| aиdяaaa●• a răspuns:

In Grecialove struck

| aragon18 a răspuns:

Anglia sau Italia...happy

| Eron a răspuns:

Germania

| Freak_6887 a răspuns:

America day dreaming

| PaulB a răspuns:

Eu locuiesc deja in austria (viena) tongue

| tania77 a răspuns:

In Canada sau Olanda

| Adelaide a răspuns:

America tara tuturor posibiliatilor keessss uuuuuu hun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Canada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde inafară de țara asta care și-a pierdut tot farmecul și toate valorile. O să ajungem ultima țara de pe Terra din toate punctele de vedere: politic, social, financiar. Așa că ce rost mai are să alegem unde ne vom duce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in love struck Japonia love struck...

am fost acolo si... este fff frumos. alta tara nu ca a noastra parca e o cocina d porci... nu parca! chiar estelaughing

am stat 2 luni acolo s m-am obisnuit love strucklove strucklove strucklove struck
felu cum se imbraca... si cum se comporta... te da p spate love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| kukubau a răspuns:

Congo laughing, Kukubania laughing. ca de Romania is satul.

| gabystar a răspuns:

Stii ce bubulina din pct de vedere a regulilor as alege Romania de mii de ori deoarece poti sa faci orice cand vrei, dar din punct de vedere a viitorului meu cred ca m-as duce in Anglia(Londra), dar sa stii ca peste ani voi veni din nou aici pentru a imi ajuta tara:Xsi sa imi investesc banii in ea

| alonegirl a răspuns:

Franta, anglia, germania, austria... tari care iti ofera posibilitati pentru viitor si iti deschid cu totul alte orizonturi.
sau canada, unde locuia o matusa a mea...acum nu mai stiu nimic de ea
oricum, poate odata cu noua generatie, se vor schimba si in tara nostra unele lucruri.si noi(noua generatie)ar trebui sa intelegem ca noi suntem viitorul si totodata salvarea, si sa incepem de pe acum sa schimbam ceva, ajungand de la faptele marunte de azi si din viitorul apropiat, la fapte marete de care vor putea fii mandrii si copii nostri.

happy

| creta a răspuns:

In Romania clar. Sunt roman daca vrei sa si sti de ce.