| inna07 a întrebat:

In ce tara v-ar placea sa locuiti?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

România e așa frumoasă, pentru ce să te muți? Că sunt taxe, că avem o politică proastă? Sunt salarii mici și alimente scumpe, dar cu toate astea, avem ce alte tări nu au, marea, munții, și multe tradiții frumoase.

Iubiți-vă mai mult țara fraților!

13 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Germania sau America

| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca m-as muta permanent intr-o tara, dar mi-ar placea sa locuiesc o perioada in Norvegia, Finlanda, Germania sau Marea Britanie.

| cat a răspuns:

Argentina

| wforweirdo a răspuns:

Într-una din ţările scandinave. Dar oricum, nu mi-ar părea rău dacă aş rămâne în românia, atâta timp cât aş duce-o binişor, că nu vreau eu să fiu ţinută în puf. Şi îmi place şi Polonia.

| stefan573 a răspuns:

Franta/Belgia/America. Am rude acolo si spun ca viata este /Senzationala/, insa sunt si unele neplaceri, de exemplu in America, in cartierele alea de gangsta' life laughing, noaptea = pac-pac, si poti fi impuscat, anyway, alea 3->best.

| BlackFuneral a răspuns:

Rusia.

| Nymeria a răspuns:

In Martiania de pe Martebig grin

| Differentx13 a răspuns:

În Canada happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiw a răspuns:

Romania ce-are? raised eyebrows

| elly14 a răspuns:

Dubai, Emiratele Arabe Unite

| Adellix a răspuns:

Japonia. Dar, -.-'
Romania mi'e tara natala. O iubesc nespus, stiind ca mai sunt unii esuati.:-

| alinsmek20 a răspuns:

France,Paris