| Lămîița a întrebat:

Care Facultăți/Universități din București nu necesită examene de admitere?
p.s. anul acesta 2014.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Daniela_1994 a răspuns:

Il contrazic pe cel de mai jos. Nu intra toti analfabetii la facultatile la care nu se da examen. Sunt curioasa el la ce facultate este.
Anul acesta nu se da examen la ASE ( se intra pe baza de media la bac si un eseu ), la universitatea Bucuresti nu se intra + altele. Eu ti le-am spus pe astea pentru ca sunt in domeniul meu happy Alege-ti ceea ce iti place, si ceea ce vrei sa faci. Sa stii ca examenele nu sunt asa de grele pe cat se spune. Succes!