| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog facultati/universitati din Bucuresti si ce examene trebuie sa dau la fiecare pentru admitere.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista o inventie absolut magnifica! Google se numeste si, daca lenea n-ar fi mare, ai gasi acolo toate facultatile posibile. Cam in 10 minute de cautare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, ca cine sta sa iti faca tie liste cand fiecare universitate are site cu toate detaliile de care ai nevoie

| Withoutnamenoname a răspuns (pentru suntserios):

Am cerut idei de universitati in principal, pentru ca nu sunt hotarat unde sa merg mai departe. Nu am cerut sa mi se facă lista sau sa caute cineva in mod special. Daca stie cineva un exemplu sau doua, sunt bine venite. Poate mi se va spune un loc la care nu m as fi gandit eu, dar care mi ar placea. Tocmai in aceasta idee am si postat.