| Liiiax99 a întrebat:

Care materie de bac e cea mai ușoară? Logica, economia, psihologia sau sociologia? Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logica si sociologia. LA logica e fain ca nu ai de tocit dar ar fi bine sa faci vreo 2 luni inainte de bac pregatire ca sa-ti explice cum trebuie rezolvate exerctiile.

| Freya1 a răspuns:

Logica

| Lightning1997 a răspuns:

Logica.Bineinteles depinde si de ce iti place, ce iti place ti se va parea mai usor.Dar pot spune ca logica este cea mai accesibilă, nu trebuie să înveți mecanic decat foarte putin.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Geografia este cea mai ușoară. Niște materiale pentru bac găsești aici: https://www.facebook.com/VreauSaIauBACul/

| hanonime a răspuns:

Logica. Daca stai sa inveti 2 saptamani inainte de BAC poti lua in jur de 9. Eu asa am facut si am luat 9.23. E destul de usor de invatat.

| BanAdriana a răspuns (pentru hanonime):

De unde ai luat materia pentru bacul la logica?