| Lala a întrebat:

Care-s locurile necunoscute de multa lume, dar cunoscute si indragite de tine? Ce tinuturi lipsite de valorificare din punct de vedere turistic ai vizita, din toata lumea? happy

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Muntii Apuseni. Poti sa colinzi toata lumea, nu vei gasi frumuseti mai mari ca in m-tii Apuseni. Piatra Craivii, Lunca Ampoitei, Lacul Iezer, Intregalde, Ponor... Frumuseti de vis.

| Doctorfishadi a răspuns:

Sincer,as vizita padurea amazoniana, o moca expeditie acolo ar fi colosala!

| lvnlscorpion a răspuns:

Hai sa-ti propun ceva. gandeste-te ca in tine exista o lume care abia asteapta sa te cunoasca. incearca sa te gandesti la tine. ca si cum ai vrea sa te cunosti, poti afla lucruri interesante despre tine gandindu-te la asta happy poti spune ca raspunsul nu are legatura cu intrebarea, dar mi-a placut cum iti pui intrebarile happy