| anonim_4396 a întrebat:

Care stie daca am permis categoria b pot conduce un tractor rutier? pls pentru tata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate NU poti contuce si tractorul la randu sau are o categore happy spor sper ca-mi dai funda!

4 răspunsuri:
| Elena0210 a răspuns:

Da tu sigur il poti conduce chiar daca ai permis pentru bicicletahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca il poti conduce, dar fara remorca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da lory, cu siguranta... ia numa gandeste-te cum as arata eu conducand un tractor laughinglaughinglaughing ehh big grin tot ar fi bine... dar acum gandeste-te cum ar arata ceea ce era in jurul meu rolling on the floor dupa ce porneam eu tractorulaughinglaughing

off off laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eu stiu ca se poate, daca e inmatriculat pe primarie si are sub 45 de cai putere.