| Madalin0524 a întrebat:

Care sunt avantajele pe care un învățător le are față de un profesor de gimnaziu/liceu?

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Copchii mici si prosti fata de adolescenti cu, capsa pusa care au chef de sex/party/si alte rahaturi

| Nirvanaaa a răspuns:

Sta cu o singura clasa 4 ani, 5 acum cu pregătitoarea. Le poate tine minte numele mai ușor elevilor de exemplu.

| Mela1000 a răspuns:

Profesorul trebuie sa se adapteze la nivelul claselor si la varsta copiiilor din fiecare clasă. In schimb, invatatorul, este obișnuit cu elevii lui.

| rumi36 a răspuns:

La mine in scoala spre exemplu, un invatator are salariul mai mare decat directorul insusi