| Costel_Iftode_1998 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele secolului XXI. cele mai multe raspunsuri bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| viorellei1 a răspuns:

Avantaje 1%
dejavantaje 99%
avantaze pentru clasa muncitoare de 1%
avantaje de 99% pentru alesi poporului, pentru prostitutie si coruptie.
Sansele pentru un trai mai bun sunt egale cu cifra 0.
csz parerea mea e asta.

2 răspunsuri:
| DuckShooter a răspuns:

Poti spune tehnologia si la avantaje si la dezavantaje, ne si ajuta dar avem si un regres ca oameni din cauza asta

| Ptcc a răspuns:

Mie imi place ca informatia e nelimitata. Internetul iti spune tot.

Incearca si tu o mica afacere online http://www.wix.com/ptc_p6/2