| Licurici_7465 a întrebat:

Care sunt cele mai mici medii cu care se poate intra la profilul Filologie si la profilul Stiinte Sociale? (la Colegiul National Vlaicu Voda)

2 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

Cauta mediile de anul trecut pe edu.ro/admitere si te poti orienta dupa ele, dar nu este nimic " batut in cuie " pentru ca mediile pot creste sau scadea.Bafta!

| CaptainUnicorn a răspuns:

Asta nu are nimeni de unde ştii pentru că nu cred că e vreun medium care să viseze ce medii de intrare vor fi. Asta vezi atunci, diferă de la an la an, dar. oricum medii măricele zic eu, pentru că e liceu bun. Deci şi tu eşti din C. de Ag, huh? happy