| Qwerty1280 a întrebat:

Care sunt dezavantajele in a lasa cateva examene pentru sesiunea din toamna la facultate?

1 răspuns:
| NotAnArchetype a răspuns:

Iti strici vara. Te vei stresa intruna pentru acele examene, stiind ca inca nu ai incheiat anul cu bine...
In plus, daca pici in toamna, vei fi nevoit sa platesti acele examene in sesiunea viitoare, si se vor acumula prea multe pentru a mai putea face fata.
Te sfatuiesc sa nu, decat daca e o problema cu adevarat importanta...