| Mariiam a întrebat:

Sunt la facultate la buget şi mi-am luat 12 din 13 examene cu note de la 7 în sus. Am o restanţă însă, şi sunt curioasă dacă pierd bugetul din cauza acestei restanţe. Când se face repartizarea taxă-buget, după sesiunea de restanţe din toamnă?

1 răspuns:
| Alecswtza a răspuns:

Repartizarea se face dupa sesiunea de restante, tu afli daca esti la buget abia in urmatorul an. In plus, in functie de facultate si de locurile rezervate pentru buget si taxa, vei fii repartizata si dupa medie nu neaparat dupa numarul de credite adunate la examene. Succes. happy