| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

Care sunt elementele specifice descrierii literale? pls ajutati-ma ca de nu ma paste un mare 2. dau fundita si voturiiiii

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Bun, deci:http://referat.clopotel.ro/......11900.html
Pa, pa!

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

-predomină adjectivele, substantivele
-figuri de stil
-imagini artistice
Cam astea ar fi cele principale

| blueangel99 a răspuns:

XXριςөΨaŞμℓXxŧaμxXaℓΨηŧaŧXx, în primul rând, mersi de fundă kiss.
În al doilea rând: te-ai salvat de doiul ăla?

Janina
| Janina a răspuns:

Temele nu se fac pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi sunt idioti care... ii incurajeaza pe altii mai putin (?!) idioti ca ei.

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ explică:

Pai nu ma ales pe mine sa zic exercitiul si pe altcineva care apropo nu isi facuse tema si 2 inca nu e scris catalogu dar nah...

| lalatudor a răspuns:

Folosesti limbaj artisti:figuri de stil imagini artistice etc.