| LifelessHeart a întrebat:

Care sunt toate calificativele pentru competentele digitale si proba orala la romana? Si, aproximativ intre ce note se incadreaza fiecare? Gen, daca cineva ia 7.11, ar fi pus in categoria incepatorilor sau a utilizatorilor experimentati? thinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Nivelul competenţelor :
• 0-25 puncte – utilizator începător;
• 26-50 puncte – utilizator de nivel mediu;
• 51-75 puncte – utilizator experimentat;
• 76-100 puncte – utilizator avansat." - SURSA :
http://www.google.ro/......http?/url

Toate cele bune.

| LifelessHeart explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult de raspuns. ^^

| bursuc001 a răspuns (pentru LifelessHeart):

Cu plăcere happy

O seară/noapte frumoasă.

5 răspunsuri:
| zerro17 a răspuns:

Daca tin bine minte, incepator, mediu, avansat si experimentat. Pai odata ce se pun aceste callificative, nu se dau note, deci nu prea e o transformare.
La competente digitale peste 80 parca, era experimentat. Nu mai stiu sigur. Cauta pe Edu happy

| LifelessHeart explică (pentru zerro17):

Um, mersi mult. ^^. Sincer, cautasem sa stiu exact notele in care se incadreaza fiecare calificativ, dar si raspunsul tau mi-a fost de ajutor. Thanks a lot. big grin

| zerro17 a răspuns (pentru LifelessHeart):

happy cu placere