| JustOurSmile a întrebat:

Care vi se pare cea mai grea, enervanta sau plictisitoare materie?

Mie un fizica...BLEAH!

5 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Lb romana(pare ca nu se mai termina ora) Franceza&Matematica(plictisitoare) Istoria(enervanta) laughing

| KikiRiki98 a răspuns:

Da,sunt de acord cu tine in totalitate. Urasc fizica,chiar daca am note bune la fizica, nu imi place, de parca ne pasa noua ce se invata la fizicarolling eyes

| Iasmiine a răspuns:

Mate si geogra.

| macydacy a răspuns:

Chimia!

| Patricia_6146 a răspuns:

Mie nu imi place deloc geografia, asta din cauza profei (o tipa scunda, se da doar cu ruj rosu aprins, bruneta si retardata) careia ii zicem "pitica porno". Nu pot spune ca geografia este grea, inainte sa fac cu resp. profa imi placea acum mi se pare enervanta!
Si cu privire la fizica, eu fac cu un prof. care ne face mereu sa radem, si uneori ne lasa sa invatam la alte materii.
imi dai funditabig grinbatting eyelashes?