| YoYo a întrebat:

Cea mai grea materie? Dupa mine FIZICA clar!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Chimie,mate,fizica!
bine ca sunt la filo big grin

| FlashXLight a răspuns:

Stiu... adica ff des nu prea inteleg nimic! (si dupa mine tot fizica)

| JaJe a răspuns:

Matematica si Latina

| Angelofdemon a răspuns:

Chimia

| PinkTerror a răspuns:

Cu siguranta Lingvista Comparata a Limbilor Germanice...

rolling on the floor la facultate e mai complicat big grin

| SoNevable a răspuns:

Mate
la fizica am numai 10big grin ca am un prof care ii place cum mai raspund la orelaughing

| MiHaI a răspuns:

Toate in afara de sport

| dragutza_1869 a răspuns:

Chimia si fizica

| Lluvia_8369 a răspuns:

Chimia şi fizica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine scoala e cea mai grea.profesori,teme,note,teze,sadinte cu parinti,reproase,certaturi, ezamenuri, e clar nu? eu sunt boschet.libertate,strazi,canalizari calde fac ce vreau eu, cabluri de internet gratuit ca doar sunt destule trase prin canalizare.