| al9264 a întrebat:

Cat de buna e scoala unde invatati?

Răspuns Câştigător
| alleluiaah a răspuns:

Inainte se spunea ca scoala mea e una de cartier, dar in urma ultimei inspectii ni s-a spus ca suntem cu mult peste multe scoli cu statut bun in acest oras, deci eu zic ca e buna big grin

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu învăţ la unul dintre liceele cotate cele mai prestigioase din oraşul meu însă aş fi de acord doar parţial. Uneori sunt mulţumită de locul în care învăţ iar uneori nu prea.
Oricum, un lucru e sigur. Voi avea rezultate bune la Bacalaureat anul viitor.
Pa-pa.

| zurick a răspuns:

Nu cred ca depinde de cat de buna e soala, dar scoala la care invat e cea mai buna din oras(nu cred neaparat asta), oricum pana acum am iesit destul de bine

| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde si din ce punct de vedere intrebi: pot fi scoli bune din perspectiva mediei de la Evaluare Nationala, altele din perspectiva rezultatelor la olimpiada.Pe admitereliceu.ro se obisnuieste sa se faca anumite topuri pe judet, pe tara. Poti vedea acolo pozitia fiecarei scoli in raport cu altele.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Cred ca e bunicica.