| LosSantos12 a întrebat:

Cat de buna este facultatea de psihologie din Cluj?(Babes) si cum se compara cu celelalte facultati din tara?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foarte buna, asta si cea din Bucuresti sunt in top

| zăGhost a răspuns:

E printre primele din tara, daca nu chiar prima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Universitate din Cluj e in topul universitatilor din Romania alaturi de cea din Bucuresti, Iasi si Timisoara. Ultima clasificare cred ca o puinea chiar pe primul loc.

Cat despre comparatia exacta intre mai multe facultati nu cred ca iti poate face nimeni, ca nu le-a facut nimeni pe toate sa le compare.