| iulianbst a întrebat:

Cat de grea este sectia -Ingineria Transporturilor- din cadrul facultatii de mecanica si ce posibilitati de angajare sunt dupa ce termin? Care ar fi cele mai grele materii (tinand cont ca eu am fost profil uman in liceu si nu am facut mai deloc matematica si fizica ), as putea face fata? Este de viitor aceasta facultate?

Multumesc!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Facultatea aceasta este una din cele mai bune facultati de profil mecanic, dar fara matematica si fizica nu ai ce cauta acolo. Va fi un chin pentru tine.